• 12.07.11, 13:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Cisco võib kaotada 10 000 töökohta

Maailma suurim võrguseadmete tootja Cisco Systems võib kaotada 10 000 töökohta, et turgutada ettevõtte kasumit.
7000 töökohta võib kaduda augusti lõpuks ning 3000 inimest saadetakse varem pensionile, kirjutab CNBC. 
„Cisco vähendab kulutusi 1 miljardi dollari võrra ja see on osa meie jõupingutustest tõhustada ettevõtte tegevust, sealhulgas planeeritult vähendada tööjõudu,” ütles Cisco pressiesindaja Karen Tilman Reutersile.
Esmaspäeval teatas Reuters, et Cisco võib kaotada 5000 töökohta, et mahtuda John Chambersi eesmärkidega kärpida kulutusi 1 miljardi dollari eest.
Cisco aktsia sulges eile 2% madalamal turul, mis oli suuresti mõjutatud USA eelarvekõnelustest ning Euroopa võlakriisi levikust.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele