Maksuvõlgades OÜ Water Ser Group on korraldanud jagunemise eraldumise teel, mille käigus anti osa varast üle ASile Water Ser.
20. jaanuaril kanti äriregistrisse OÜ Water Ser Groupi jagunemine eraldumise teel, mille käigus firma andis osa varast üle ASile Water Ser. Jagunemisest teatati veebruari alguses. Firmade võlausaldajatel on õigus esitada nõuded tagatise saamiseks kuue kuu jooksul ehk neil on selleks aega augusti alguseni.
Tänane Äripäev kirjutab, et Narva Vesi sõlmis veevärgi ehituse hankelepingu kõige kallima pakkumise teinud Water Seri, Water Ser Ehitusjuhtimise ja Astlanda Ehitusega. Kõigest päev hiljem ilmnes Water Seri üksustel maksuvõlg, mis ulatub 22 167 euroni. Water Ser Group OÜ võlg on aga juba 73 240 ning Water Ser AS oma 1457 eurot.
Aprilli lõpus kirjutas Äripäev, et keskkonnaehitusfirma Water Ser Groupi tütarettevõte Water Ser Lõuna-Eesti esitas Tartu maakohtule pankrotiavalduse, kuigi veel kuu varem kandideeriti riigihangetel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Äripäeval pole siiani õnnestunud Water Ser Groupi suuromanikult Janno Kellalt toimuva kohta selgitust saada.
Seotud lood
Uute taastuvenergiaallikate kasutuselevõtt, kasvav võrgukoormus ja kõikuvad elektrihinnad sunnivad ettevõtteid otsima paindlikke, töökindlaid ja kasumlikke viise oma energiatarbimise juhtimiseks.