Äripäeva seminarisari vaeb tootmise rahastamist

Neil tundidel toimub Tallinnas hotellis Olümpia Äripäeva tootmisettevõtete sarja avaseminar, kus keskendutakse rahaleidmise võimalustele tööstuse arendamiseks.

Äripäeva kavandatav seminarisari on suunatud eeskätt just tootmisettevõtetele ning tutvustab ettevõtjate edulugusid. Tänasel seminaril esinevad neli tööstusettevõtte juhti, kes räägivad oma õnneliku lõpuga loo ideest tulemuseni. Lugusid jutustavad juhid on erinevatest sektoritest ja erineva suurusega ettevõtetest, kuid neid kõiki ühendab üks oskus – nad teavad, kuidas heade ideede teostamiseks raha leida.

Ürituse esimeses pooles tutvustas konsultatsioonifirma Innopolis juhatuse liige Riivo Anton tööstusettevõtetele suunatud toetusi, KredExi ettevõtlusdivisjoni juht Lehar Kütt aga andis ülevaate, keda ja millistel tingimustel toetab KredEx. Mõlema mehe jutust ilmneb, et edukas toetuste taotleja on keskmisest kõrgemat lisandväärtust pakkuv, olemasoleva eksportkäibega ning tugeva finantsseisuga ettevõte, kellel muuhulgas ka laitmatu tegevusajalugu.

Seminari teises pooles tutvustavad ettevõtjad juba ise oma positiivseid kogemusi toetuste taotlemise ja saadud raha eduka kasutamise kohta. 

Osale arutelus

  • Ain Alvela

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara