• 14.03.11, 15:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kiirguseksperdid lennuki pardal

Austria poolne Lufthansa tütarfirma Austrian Airlines teatas, et võtab Jaapani lendude pardale radioaktiivset kiirgust mõõtvad eksperdid, vahendab Spiegel Online.
Austria armee eksperdid on kaasas lendudel Viinist Tokiosse ja teevad maandumisel mõõtmisi. Nii loodab lennufirma võimaliku radioaktiivse kiirguse  eest oma kliente õigeaegselt hoiatada.
Jaapani valitsus on korduvalt teatanud, et Fukushima tuumajaamast lekkivad radioaktiivsed ained tervisele ohtu ei kujuta. Fukushima asub 240 km kaugusel Tokiost. Tuumajaama ümbrusest on 20 km raadiuses evakueeritud terve elanikkond.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Katri Soe-Surén

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.01.26, 10:00
Masinõpe viib tööstuse järgmisele tasemele – kas sinu ettevõte on valmis?
Eesti tööstusettevõtted seisavad silmitsi kasvava vajadusega automatiseerida protsesse, tõsta tootmise efektiivsust ja langetada paremaid otsuseid andmete põhjal. Masinõpe pakub lahendusi, mis veel mõni aasta tagasi olid kättesaadavad vaid suurkorporatsioonidele, kuid täna saavad neid rakendada ka keskmise suurusega tootmisettevõtted. Küsimus pole enam selles, kas masinõpet vaja on, vaid kuidas seda nutikalt rakendada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele