• 14.12.10, 09:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

UBS tõstis vase ja kulla hinnasihte

UBS tõstis vase tuleva aasta hinnasihi 3,68 dollarilt naelast 4,15 dollarile, vahendab Bloomberg.
Kulla hinnasiht tõsteti 1400 dollarilt untsist 1550 dollarile.
Panga analüütiku Julien Garrani lemmiktoorained on elektritootmiseks kasutatav süsi, koksisüsi, pallaadium, plaatina, kuld, rauamaak, vask ja tsink. Vähem eelistatud toorained olid nikkel ja alumiinium.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele