Oliver Kruudale kuuluv Luterma, kes eilse ringkonnakohtuotsuse järgi peab Alta Foodsile 103 miljonit krooni maksma, seda ilmselt ka teeb.
"Eilne otsus on hea uudis eelkõige Alta Foodsi võlausaldajatele. Asume otsima võimalusi, kuidas otsust täita. 100 miljonit pole päevapealt täna kellegil anda," tunnistas Kruuda.
Ärimees lisas, et hakkab pankrotihalduriga rääkima, kuidas vastastikused Alta Foodsi pankrotipesaga seotud nõuded lõpuks formuleeruvad.
"Otsuse sisu kommenteerida ei oska, jätaksin selle advokaatide hinnata," märkis Kruuda.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.