• 15.11.10, 19:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vene naftajuhtmetes varastatakse 10% kaubast

Varguse tõttu kaob Venemaa naftajuhtmetest igal aastal 50 miljonit tonni ehk 10% toornaftat, mis voolab salajastesse ümbertöötlemistehastesse ja hiljem eksporditakse, kirjutas RBK Daily.
Viimase viie aastaga on Venemaal ehitatud 196 naftatöötlemistehast, millest võeti ametlikult kasutusele vaid 80. Ülejäänud hakkasid tegelema varimajandusega, töödeldes ümber varastatud toornaftat.
Selle aasta alguses alustas Venemaa president Dmitri Medvedev naftakontrollisüsteemi väljatöötamist, et naftatootmise mahte jälgida, vargad kätte saada ja neid karistada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele