• 14.11.10, 09:21
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kilgi kontsern optimeerib ettevõtteid ühendades kulusid

Ärimees Rein Kilgi osalusega valdusfirma AS Pere ühendas endaga pagari- ja kondiitritoodete tootja ASi Pere Leib Tootmine.
Ettevõtete juhatused sõlmisid ühinemislepingu selle nädala neljapäeval, edastas Ametlikud Teadaanded.
„Tegu oli töökorraldusliku asjaga – kaotati lihtsalt üks paralleelstruktuur ära, sest osa tegevustest kattusid,“ selgitas Kilk. „Tegu oli kulude optimeerimisega. Eks me vaata veel, kus mida optimeerida saab ehk kus annab asja voolujoonelisemaks teha.“

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 15:15
Eesti tööstuses on puudu kuldsetest kätest, mis tulevad üha enam appi piiri tagant
Eesti tööstus seisab silmitsi paradoksiga – tööd ja tellimusi justkui jagub, kuid inimesi, kes need ära teeksid, mitte. Eriti terav on puudus kvalifitseeritud oskustöölistest nagu keevitajad ja CNC-pingi operaatorid, kelle leidmine kohalikult tööturult on muutunud pea võimatuks. “Spetsialistide puudus on jätkuvalt kõrge – uusi inimesi ei tule piisavalt peale ja samal ajal liigub kogenud tööjõud pensionile,” selgitab olukorda Hansavesti asutaja Janek Sirg.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele