Peaminister Andrus Ansip ütles 7. oktoobril toimunud pressikonverentsil, et Eesti Energia kontserni kuuluva jaotusvõrgu taotlus tõsta hinda on nahaalsus ja lauslollus - Eesti Energia juhatuse esimees ja Eesti Energia Jaotusvõrk nõukogu liige Sandor Liive sõnul on peaministril õigus öelda, mida tahes.
"Kust kohast saab kellelgi tulla idee tõsta jaotusvõrkudele tasu siis 18,6 protsenti või mis ta iganes oli? Minu meelest täiesti mõeldamatu niisugune hinnatõusu küsimine üleüldse," kritiseeris Ansip, heites Eesti Energiale ette ka asjaolu, et kodumaisele tarbijale ei mõelda.
 
 

Seotud lood

Uudised
  • 07.10.10, 17:47
Ansip nahutas Liivet
"See on nahaalsus, lauslollus," ägestus peaminister Andrus Ansip täna valitsuse pressikonverentsil, kui jutuks tuli elektrienergia kallinemine.
Uudised
  • 30.03.11, 18:42
Ansip sügisel: energiahinna tõus on lauslollus
Peaminister Andrus Ansip ägestus mullu oktoobris valitsuse pressikonverentsil Eesti Energia Jaotusvõrgu hinnatõusu taotluse peale, nimetades seda nahaalsuseks ja lauslolluseks.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 14:27
Kuidas säilitada tootmisettevõtte energiajulgeolek heitlikes turutingimustes
Tootmisettevõtte jaoks ei ole aur eesmärk omaette. Oluline on, et tootmine toimiks plaanipäraselt, kulud püsiksid kontrolli all ja tehniline lahendus ei seoks ettevõtet liigselt ühe kütuse või tarnesuunaga. Viimaste aastate energiakriisid ja hinnatõusud on näidanud, kui kiiresti võib seni sobiv lahendus muutuda liiga kalliks, jäigaks või lihtsalt liiga riskantseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele