• 21.10.10, 16:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

VIDEO: mind ei ole üle kuulatud

Ma isegi ei tea, mis see piimakartell on, rääkis Tere juhatuse esimees ja suuromanik Olver Kruuda, tunnistades, et tema kontor otsiti küll läbi, aga teda konkurentsiamet üle kuulanud ei ole.
"Endiselt menetlus käib ja kummaski ei ole kahtlustatavana kedagi üle kuulatud," ütles Riigiprokuratuuri avalike suhete nõunik Kadri Tammai täna Delfile kommenteerides nii piima- kui ka leivahinna tõusmise järel tärganud kartellikahtlusi. Midagi täpsemat ta avaldada ei saanud.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 09:00
Tark energiajuhtimine: lahendus volatiilsele turule ja raugevale investeeringu tasuvusele
Päikeseenergia tootmise hoogsa lisandumise tulemusena on energiaturul tekkinud olukord, kus päikesepaisteliste ilmadega langevad elektrihinnad sageli nullilähedaseks või lausa negatiivseks. Seetõttu on viimastel aastatel päikeseparkide investeeringute tasuvus oluliselt vähenenud. See valmistab enim probleeme päikeseparkidele, mille kõrval puudub tarbimine või salvestuslahendus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele