UBS tõstis 2011. aasta vase hinnasihi 3,68 dollarile naelast võrreldes eelmise, 3,45dollarilise sihiga, vahendab Blooomberg.
Alumiiniumi hinnasihti kergitati 1,04 dollarilt naelast 1,11 dollarile. UBS tõstis ka nikli ja tsingi hinnaootuseid. Nael niklit peaks maksma 9,60 dollarilt võrreldes varem oodatud 9,30 dollariga. Tsingi hinnaks peaks kujunema 1,05 dollarit, kuid varasem ootus oli 1,04 dollarit naelast.
Kulla tuleva aasta hinnaks prognoosis pank 1400 dollarit untsist võrreldes varasema 1295dollarilise prognoosiga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.