• 14.10.10, 19:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pere Leib jätab Pärnus tööta ligi 60 inimest

AS Pere Leib lõpetab Pärnus leivatootmise ja koondab ligi 60 inimest, kuid jätkab siiski paarikümne töötajaga saia küpsetamist ning kama ja riivsaia valmistamist.
AS Pere Leiva Pärnu tootmises toimuv meenutab koera saba jupikaupa raiumist, vahendas "Aktuaalne kaamera". Mai keskel koondati seoses kondiitritsehhi sulgemisega 36 inimest. Firma kohvikus müüakse küll saikesi ja torte, aga need on toodud juba Tartu tootmistsehhist. Täna said töötajad teada, et  leivatootmine Pärnus lõpeb ja töö kaotab 57 inimest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele