Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
VIDEO: Mõis hoiatab
Ettevõtja Jüri Mõisa hinnangul on tänaseks selgunud need ettevõtted, kes majanduskriisi tõttu hukkusid ning seetõttu ei tasu praegu võlakriisis olevaid ettevõtteid pankrotiga hirmutada. Tuleb olla kannatlik ja teha võlgnikuga koostööd.
Eesti toiduainetööstuses ei ole tavapärane, et toode liigub küpsetusest täisautomaatselt pakendamisse. Saarioinen Eesti OÜ valmistoidutehases sai see aga reaalsuseks tänu Multivaci robotlahendusele, mis ühendab küpsetuse ja pakkimise üheks toimivaks tervikuks. Uued pannkookide pakkeliinid aitavad lahendada tööjõu-, hügieeni- ja efektiivsuse väljakutseid ning loovad lisandväärtust kogu tootmisele.