• 31.08.10, 22:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Venemaa hävitab 40 tonni Siberi katkuga pelmeene

Tarbijajärelevalve hävitab mitukümmend tonni Omski tootja Darina pelmeene, kuna toodanguproovides avastati Siberi katku tekitaja, vahendas Interfaks-Ural.
Haigusetekitaja leiti ühest 12 ametnike võetud proovis. 37,5 tonni pelmeene korjati augusti algul kaubandusvõrgust ära ja hävitatakse.
Kaks lihakombinaadi Darina töötajat haigestusid hobuste tapmisel Siberi katku, üks neist suri. Järelevalveametnike andmetel omab Darina 2,5 tonni katkuga nakatunud hobuseliha.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 09:00
Tark energiajuhtimine: lahendus volatiilsele turule ja raugevale investeeringu tasuvusele
Päikeseenergia tootmise hoogsa lisandumise tulemusena on energiaturul tekkinud olukord, kus päikesepaisteliste ilmadega langevad elektrihinnad sageli nullilähedaseks või lausa negatiivseks. Seetõttu on viimastel aastatel päikeseparkide investeeringute tasuvus oluliselt vähenenud. See valmistab enim probleeme päikeseparkidele, mille kõrval puudub tarbimine või salvestuslahendus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele