• 27.08.10, 18:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Suure avarii tõttu oli pea kogu Gruusia elektrita

26. augusti õhtul oli pea kogu Gruusia suure avarii tõttu elektrita. Osaliselt polnud elektrit ka pealinnas Tbilisis.
Elektri väljalülitamise põhjuseks oli 500-kilovoldises elektriliinis tekkinud rike, vahendas Interfaks. Avarii põhjuste otsimise ajaks lülitati energiasüsteem ümber varusüsteemile. Praeguseks on elektrivarustus taastatud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 13:01
ERP on kasvu võti – ettevõtte protsessid saab tööle panna ühe süsteemiga
Tootmisettevõtted seisavad silmitsi üha keerukamate nõudmistega: tellimuste tähtajad lühenevad, kvaliteedistandardid karmistuvad ja kuluefektiivsuse vajadus kasvab. Globaalsed tarneahelad ja digitaliseerimine sunnivad otsima viise, kuidas tagada sujuv tootmine ja andmepõhine juhtimine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele