Soome tootja laiendab tegevust Eestist

Meditsiinis kasutatavate tehnoloogiliste seadmete kavandaja ja tootja, Soome firma Innokas Medical Oy laiendab oma tegevust Eestis, teatas ettevõte. 

Hetkel tegeletakse uue firma Innokas Medical Estonia OÜ alustamisega ning investeeritakse seeläbi  masinatesse ja seadmetesse. ”Loodud ettevõtte käivitamisega laieneb meie tootmistegevus Eestis elektroonikaseadmete koostamiselt üle suuremate terviklahenduste haldamisele. Lisaks sellele arendame Eestis ja selle lähinaabruses välja terviklikud logistika- ja hankelahendused. Nende meetmete strateegiliseks eesmärgiks on pakkuda järjest keerukamaid meditsiiniseadmeid klientidele just meie Eesti tehasest " ütles firma tegevdirektor Jouni Ihme.

Tema sõnul jätkab uus firma tegevust praegustes ruumides, mida on suveperioodil laiendatatud. Uued ruumid saab firma enda kasutusse augustikuu jooksul.

Firma pikaajaline koostöö kohalike ettevõtjatega kestab edasi. Jouni Ihme sõnul on see parim viis tootmisprotsessi edasiarendamiseks. Innokas Medical annab Rakveres praegu tööd 30 inimesele, investeeringute kasvades suureneb märgatavalt ka ettevõtte personal.

Innokas Medical on Soomes ainus ettevõte, mis on spetsialiseerunud tervishoiutehnoloogia seadmetele ja nende kavandamisele ja tootmisele. Firma käive on üle 17 miljoni euro. Firma Rakveres asuv tehas loodi 2006. aastal elektroonikaseadmete koostamiseks.

 

Osale arutelus

  • Kadrin Karner

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara