Eesti Energia rikkebrigaadid jätkavad rikete likvideerimist

Eesti Energia rikkebrigaadid on praeguseks likvideerinud valdava osa keskpinge riketest ning tegelevad jätkuvalt madalpinge rikete kõrvaldamisega.

Rikkeid likvideeritakse eelkõige vastavalt nendest mõjutatud tarbijate arvule ning kohalike omavalitsuste ja päästeameti piirkondlike kriisireguleerimismeeskondadega kokku lepitud objektide tähtsusele. Rikete kõrvaldamine võib sõltuvalt nende raskusest ja ulatusest kesta veel päevi, teatas Eesti Energia.

Alates pühapäevast on Eesti Energia ja partnerite rikkebrigaadid taastanud võrguühenduse ligi 35 000 majapidamises. Kuna mõnedes piirkondades on elektrivõrk saanud tõsiselt kannatada ning vajab uuesti ehitamist, võib ligi 500 objektil voolu taastamine võtta aega veel ka järgmise nädala lõpuni.

Rikkeid on jätkuvalt likvideerimas ligi 160 rikkebrigaadi üle Eesti.

Juhul, kui mõnede rikete likvideerimine ületab kehtestatud piirmäära ehk kolme päeva pärast erakorralise sündmuse lõppemist, vähendab Eesti Energia automaatselt kliendi järgmise kuu arvel võrguteenuse tasu. Selleks ei pea kliendid eraldi Eesti Energiasse pöörduma.

Laupäevasele äikesetormile järgnenud päevadel võttis Eesti Energia vastu tavapärasest 10 korda rohkem kliendipöördumisi.

Osale arutelus

  • Silvia Kruusmaa

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara