• 14.07.10, 18:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EMT tugijaamad töötavad kuumale vaatamata

EMT andmetel on nende 1200 tugijaama kuumale ilmale kenasti vastu pidanud. Praegu on rivist väljas vaid ühe tugijaama ventilaator.
EMT suhtekorraldusjuht Kaja Sepp ütles, et tugijaamade seadmeid jahutatakse ventilaatoritega ja siiani on tõesti õnneks läinud, et kuuma tõttu pole midagi juhtunud.
"Lugesin uudist, mis rääkis, et Soomes on rivist väljas 10 tugijaama. Soome kohta pole see kuigi suur arv," arvas Sepp.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.09.25, 16:54
Tark energiasalvestus muutub tööstuses hädavajalikuks
Uute taastuvenergiaallikate kasutuselevõtt, kasvav võrgukoormus ja kõikuvad elektrihinnad sunnivad ettevõtteid otsima paindlikke, töökindlaid ja kasumlikke viise oma energiatarbimise juhtimiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele