Aasta esimese kolme kuuga tootis Läti sigaretitehas 3,1 miljonit sigaretti, mis on 98% vähem kui möödunud aastal samal ajal, nähtub aktsiisimaksude laekumisest.
Praeguseks on British American Tobacco Latvia tootmise täielikult seisma pannud, vahendas portaal rus.db.lv.
Lätisse veeti esimeses kvartalis sisse 526,7 miljonit sigaretti ehk 67% vähem kui möödunud aastal sama ajaga. Sigarettide kõrval toodi sisse ka 28,4 miljonit sigarit ja 7800 kilo suitsetamistubakat. Need numbrid puudutavad vaid legaalset sigaretikaubandust, mis tähendab, et salasigarettide turuosa on plahvatuslikult kasvanud ja võib ulatuda juba 70% kanti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele