Peaminister Andrus Ansip ütles, et valitsus otsustab Eesti Energia börsilemineku või investeerimislaenu võtmise järgmisel nädalal, vahendas Aktuaalne kaamera.
Ansip kinnitas, et täna valitsus midagi veel ei otsustanud.
Investeerimislaenu võtmisel suureneb Eesti riigi laenukoormus, mis jääb teiste Euroopa Liidu riikidega võrreldes ikka veel madalaks, kuid suureneb ka dividendide võtmise võimalus, selgitas rahandusminister Jürgen Ligi.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti ettevõte jõuab väliskliendiga sisuliselt kokkuleppele: toode sobib, hind sobib ja kvaliteet sobib. Siis aga kaob klient äkki ära. Mõni nädal hiljem selgub, et tehing on läinud konkurendile, kes pakkus toote koos rahastusega. Just rahastuse puudumine on põhjus, miks osa eksporditehinguid jääbki lõpuks sündimata, kinnitab KredEx Krediidikindlustus ASi juhatuse liige Katrin Savi.