• 30.04.10, 15:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viking Line toob liinile hiigelsuured gaasilaevad

Viking Line plaanib tuua Turu ja Stockholmi vahele kaks hiigelsuurt gaasil töötavad reisilaeva, kirjutab Dagens Industri.
Uued laevad on viiskümmend meetrit pikemad kui Amorella ja Isabella ning nende randumiseks peab ümber ehitama ka Rootsi ja Soome sadamad.
Hankes osaleb viis laevaehitajat.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.26, 11:52
Ka ainult tööstushoones liikuv registreerimiskohustuseta töömasin vajab liikluskindlustust
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt tööstussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele