• 29.03.10, 12:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nikkel võib maksta paari nädala pärast 25 000 dollarit

Nikli hind võib paari lähema nädala jooksul tõusta läbi taseme 25 000 dollarit tonn, vahendab Bloomberg Goldman Sachsi analüütikute arvamust.
Põhjuseks on toodud, et nikli niigi õhukese laovaruga võib veel kitsamaks minna.
Hinnatõus võib lõppeda, kui laovarud kasvavad, mis võib suruda metalli hinna kolme kuni kuue kuu perspektiivis alla 20 000 dollari tonn.
Reedel maksis tonn niklit Londoni Metallibörsil 23 647,5 dollarit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.26, 12:05
Windak: automatiseeritud laoprotsessid lühendasid kaupade väljastamise aega 30%
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele