• 18.03.10, 10:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

TÖÖSTUS: Algaja saab tõhusa turgutuse

Tehnoloogiapargid pakuvad alustavale ettevõttele arenemiskindlust, juba jalad alla saanud firmadele keskkonda edukaks äriajamiseks. Mõlemal juhul on tingimuseks uuendusmeelsus ja kiire areng.
Nii Tartu Teaduspark (TTP) kui ka Tallinna Tehnoloogiapark Tehnopol on keskendunud vähemalt ääri-veeri tehnoloogiavaldkonnale pühendunud firmade ühe mütsi alla koondamisele, olgu selleks siis IT, elektroonika, bio- või materjalitehnoloogia valdkond.
Tehnopolis ja TTPs on nn inkubaator, kus äriilmas esimesi samme astuvad ettevõtjad saavad kasutada tugiteenuseid ega pea firma käivitamise kõrvalt tegelema haldusmurede ja muu kõrvalisega.
Pikemalt saab artiklit lugeda Äripäeva tööstuserubriigist. Lugemiseks vajaliku päevapileti saad osta SIIT.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.05.26, 09:41
Kaasaegne tootmisliin ei tähenda enam ainult roboteid, vaid andmetega juhitud terviksüsteemi
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele