Tööstus: mäele viib julgus teha muutusi

Uuendusmeelsuse viljelemine ja selle oskuslik ettevõtte arenguvankri ette rakendamine on muutumas edukuse mõõdupuuks.

Uuendustega alustamisel tasub järgida mõttetera, et kui on soov püstitada kõrget torni, tasub enne korraks maha istuda ja mõelda, kas selleks ka materjali jagub. Imesid võib uskuda, kuid rumalus on imedele lootma jääda.

Niðitoodangut saab müüa Jaapanisse ja Aafrikasse
Kui Eesti tootja leiab valdkonna, mis on üleilmselt erakordne ja suudab ennast sellesse n-ö sisse süüa, pole ka head tulemused kaugel. Näiteks toodab 1990. aastatel pagulusest kodumaale naasnud, Ðveitsi ja USA ehituskeemiatööstuses töötamise kogemusega Tõnis Ennetile kuuluv AS Hermseal teekattele kantavaid märgistusmaterjale ning müüb neid Skandinaaviasse, Türki, Saksamaale, Venemaale, isegi Lõuna-Aafrikasse.

Alumiiniumligatuure tootva ASi Demidov Industries toodete kasutamine võimaldab lisatud elemente sulamitesse täpselt doseerida ning jaotada kogu ruumala ulatuses. Selle tulemusena vähenevad kaod.

Metallitööstuse niðifirma juhataja ja enamusosanik Mihhail Terehhov kinnitas, et püütakse keskenduda kindlale suunale, et siis selles liidriroll saavutada. Demidov Industriese ekspordikanalid on Norras, Rootsis, Saksamaal, Hispaanias, Lõuna-Koreas ja Jaapanis, peagi loodetakse murda USA turule.

Pikemalt loe tänasest Äripäevast või SIIT! Sisenemiseks vajaliku päevapileti saad soetada SIIN! 

Osale arutelus

  • Ain Alvela

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara