• 21.09.09, 13:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

HeidelbergCementi aktsiad pakutakse 35-37 eurot tükist

HeidelbergCement pakub Bloombergi andmetel aktsiaid hinnaga 35 kuni 37 eurot tükist.
Ettevõte teatas 13. septembril, et plaanib tõsta aktsiakapitali 50 protsendi võrra pakkudes raha eest 62,5 miljonit aktsiat.
Aktsiapakkumise korraldasid Deutsche Bank ja Morgan Stanley.
Aktsia hind langes Frankfurdis 4,4 protsenti, 43,80 eurole.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.04.26, 09:57
Vale protsessiklapi- ja ajamivalik võib viia tootmise ootamatute seisakuteni ja liigse energiakuluni
Toidu- ja joogitööstuses, keemia- ja farmaatsiasektoris, veetöötluses ning erinevates automatiseeritud tootmisprotsessides kasutatavad protsessiklapid on tööstuslikes süsteemides keskse tähtsusega komponendid. Klapi kvaliteet mõjutab otseselt süsteemi töökindlust, aidates vältida lekkeid, minimeerida seisakuid ja tagada protsessi stabiilsus ka muutuvates töötingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele