• 21.08.09, 23:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maagaasi hind kukkus 7 aasta madalaimale tasemele

Küllusliku pakkumise ning vähese nõudluse tõttu langes maagaasi hind New Yorgi kaubabörsil 4,8 protsenti 2,804 dollarile Briti termaalühiku kohta.
Nii madal oli loodusliku gaasi hind viimati 2002. aasta 9. augustil, kinnitab MarketWach. Nädalaga on gaasi hind langenud 13,4 protsenti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.26, 16:02
Hansavesti kogemus: kuidas sõeluda 1300 kandidaadi seast välja parimad?
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele