ASi Tallinna Karastusjoogid tütarettevõte
Viru Joogid lõpetab müügi tuntava vähenemise tõttu hiljemalt 5. oktoobriks
tootmistegevuse, mis jätab tööta 20 inimest, kirjutas maakonnaleht
Põhjarannik.
Karastusjookide tootmine viiakse Jõhvist üle Rapla külje all asuvasse ASi Valtu Vein tehasesse. "Ilma poolest on parem suvi kui eelmine, aga mis seal salata - majanduslangus on oma töö teinud ja meie müügimahud on eelmise aasta esimese poolaastaga võrreldes peaaegu poole võrra vähenenud," tõdes ASi Viru Joogid tegevdirektor Raivo Randmäe.
Kõige rohkem on vähenenud limonaadide müük, mis moodustavad põhiosa Viru Jookide toodangust. Mullu oli Viru Jookide tootmise maht 3,8 miljonit liitrit - 15,6 protsenti vähem kui 2007. aastal.
Seotud lood
Olgu tegu väikese laoruumiga või suure logistikakeskusega – sobiva riiuli leiab igasse keskkonda. Õige valiku tegemisel tuleb arvestada mitmete teguritega, näiteks hoiustatavate esemete kaalu ja ruumi eripäradega. Siin on mõned praktilised soovitused, mis aitavad sobiva riiuli leida.