• 11.08.09, 20:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

USA vähendas marginaalselt naftaprognoose

USA Energeetikaministeerium vähendas selle aasta maailma keskmist naftatarbimise prognoosi 90 000 barreli võrra päevas 83,76 miljonile barrelile.
USA West Texas Intermediate nafta hinnaprognoosi langetati eelmisse prognoosiga võrreldes 0,7 protsenti, 60,35 dollarile barrelist, vahendab Bloomberg. See hind on 40 protsenti madalam eelmise aasta keskmisest 99,57 dollarilisest nafta barrelihinnast

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 11:58
Eestis luuakse Euroopa tipptasemele vastavat raudtee liiklusjuhtimissüsteemi
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele