• 21.07.09, 16:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sedini vineerivabrik on tiksunud 400 miljonit odavamaks

Pjotr Sedinile kuuluva Baltic Panel Groupi pankrotihaldurid müüvad endiselt Kohila vineerivabriku kinnistut, mille hind on esialgse enampakkumise hinnast 400 miljonit madalam, ehk 25 miljonit krooni.
Täna alanud enampakkumisel küsitakse alghinnana Kohila vineerivabriku eest 25 miljonit krooni, millele lisandub käibemaks 20%, selgus ametlikest teadaannetest. Mullu juunis pakuti kinnistut 425 miljoni kroonise alghinnaga.
Rapla maakonnas Kohila vallas asuva kinnistu päraldisteks on tehasehoone suletud netopinnaga 13 053 ruutmeetrit, väravahoone ja muud rajatised, arvutustehnika, inventar, masinad ja seadmed vastavalt nimekirjale.
Varale on seatud mitmeid hüpoteeke SEB Panga ja samuti Sedini osalusega Grove Invest OÜ kasuks. Enampakkumine lõppeb 6.augustil.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Baltic Panel Group pankrotistus eelmise aasta mais. Ettevõte tootis spooni, vineeri ja mitmesuguseid mööblitööstuses kasutatavaid plaate ning tahvleid. 60 miljoni kroonise osakapitaliga Baltic Panel Groupi omanik on Grove Invest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 10:56
Kõrgtööde ohutuses tehakse endiselt liiga tihti kompromisse
Kõrgtöödega seotud riskid ei ole kuhugi kadunud, kuid nende maandamiseks on täna rohkem teadmisi ja paremaid vahendeid kui kunagi varem. Ometi näitavad praktika ja kogemus, et tööõnnetuste juurpõhjused korduvad. MR Safe OÜ müügiesindaja Marko Tutt rõhutab, et kõige olulisem on alustada põhialustest: õigest riskihindamisest, koolitusest ja sobivate vahendite valikust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele