Rakvere Lihakombinaadi autode hulk ei ole
kuigi suur, seega pole firma pidanud seda ka kokku tõmbama, ütles Äripäevale
tegevjuht Anne Mere.
„Meie ei ole firmaautode arvu vähendanud. Selleks ei ole otsest vajadust olnud,“ rääkis ta ning lisas, et kokku on neil umbes 30-40 autot ning väiksema arvuga oleks juba raske toime tulla.
„Seega meil liigselt priiskamist pole viimastel aastatel küll olnud,“ nentis ta ning ütles, et mõningal määral kompenseeritakse ka eraautode kasutamist.
Äripäev küsis tänase päevaküsimusena, kas teie ettevõttes on autopark vähenenud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Päikeseenergia tootmise hoogsa lisandumise tulemusena on energiaturul tekkinud olukord, kus päikesepaisteliste ilmadega langevad elektrihinnad sageli nullilähedaseks või lausa negatiivseks. Seetõttu on viimastel aastatel päikeseparkide investeeringute tasuvus oluliselt vähenenud. See valmistab enim probleeme päikeseparkidele, mille kõrval puudub tarbimine või salvestuslahendus.