• 09.07.09, 09:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viljandi uksetootja võtab töökäsi juurde

Peamiselt Inglise turule uksi valmistav aktsiaselts Nett, kes isegi ehitusbuumi ajal töötas ühes vahetuses, kasvatab tänavu tootmist rohkem kui kaks korda ning paneb 30 inimese asemel tööle 50.
Ettevõtte juhatuse liikme Jaanus Vageli jutu järgi püsis Neti Viljandis Tähe tänaval asuva vabriku tootmismaht aastaid stabiilselt 6000 ukse tasemel kuus, kirjutas Sakala. Käesoleva aasta algul suudeti tööd aga nii palju ümber korraldada ja tõhusamaks muuta, et kuus valmib juba 10 000 ust. «Alates augustist on meil vaja teha iga kuu 15 000 - 16 000 ust ning seetõttu panemegi tööle teise vahetuse,» lausus Vagel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:42
ScanBalt Crane pakub juba veerand sajandit Balti partneritele parimaid lahendusi
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele