• 08.07.09, 21:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nafta hind napilt üle 60 dollari

Nafta hind jätkas täna kukkumist, seda juba kuuendat päeva. Ootamatult suureks osutus nafta laojäägi kasv.
Nafta maksis New Yorgis 60,49 dollarit, mis tegi tänaseks kukkumiseks 3,9 protsenti.
USA naftanõudlus oli viimasel neljal nädalal keskmiselt 18,4 mln barrelit päevas, mida on 5,9 protsenti aastatagusest vähem, vahendas Bloomberg.
Nafta laovarud olid viie aasta keskmisest 7,4 protsenti suuremad, ulatudes 347,3 miljonile barrelini.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.26, 08:45
Reaalajas andmed kui konkurentsieelis: kuidas nutikas andmekogumine hoiab tootmise ja logistika liikumises
Tootmises ei määra kiirust enam ainult masinad, vaid see, kui kiiresti ja täpselt liiguvad andmed. Kui info ei jõua õigel ajal õigesse kohta, muutub ka kõige paremini üles ehitatud protsess ebaefektiivseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele