• 30.06.09, 11:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vasel 22 aasta parimad kuus kuud

Vase hind liigub vastu 22 aasta parimale kuue kuu tõusule, vahendab Bloomberg.
Vase hind osteti ülesse, kuna optimistlikum vaade maailma majanduskasvu vastu võib elustada vasenõudlust, mida kasutatakse ehituses ja autotööstuses.
Tänavu on metalli hind tõusnud 68 protsenti.
„Turu meelestatus on selgelt paranenud,“ ütles CITIC Newedge Futures analüütik Chen Yonglin. „Kuigi me ei näe rekordhindasid nii pea, on tõenäoliselt praeguselt tasemelt languseruum piiratud.“

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kolme kuulise tarnetähtajaga vase hind maksis Londoni metallibörsil 5131 dollarit tonnist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.10.25, 15:36
Fedelta Accounting: raamatupidamine, mis kasvab koos kliendiga
Tallinna südames tegutsev Fedelta Accounting on hea näide sellest, kuidas raamatupidamisbüroo võib olla kliendi jaoks palju enamat kui numbrite hoidja. Ettevõtte nimi tuleneb ladinakeelsest sõnast fedelta – truudus – ja see väärtus on kogu büroo tööfilosoofia keskmes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele