• 26.06.09, 17:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viisnurk rakendab lühendatud tööaega

Viisnurk rakendab lühendatud tööaega kuni tuleva aasta 31. märtsini, teatas ettevõte börsile.
Viisnurk kliendid prognoosivad jaemüügi jätkuvat madalseisu. Seetõttu on vähenenud tehaste tootmismahud ning ettevõtte juhtkond on otsustanud rakendada lühendatud tööaega.
Viisnurk sõlmis enamiku mööblivabriku töötajatega kokkuleppe rakendamaks lühendatud tööaega (30-32 tundi nädalas) ajaperioodil 1. juulist kuni 31. märtsini 2010.
Ehitusmaterjalide tootmine toimub vähendatud mahus kolmes vahetuses, nelja vahetuse asemel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 11:58
Eestis luuakse Euroopa tipptasemele vastavat raudtee liiklusjuhtimissüsteemi
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele