• 24.06.09, 11:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Valdeku tee metallilao ventilatsioonist tuli suitsu

Eile 11.40 kutsuti tuletõrjujad Tallinnas Valdeku 109 asuva tootmishoone metallilattu, sest laohoone ventilatsioonist tuli suitsu.
Päästemeeskondade saabudes tuli 6 meetri kõrguse laohoone ventilatsiooniavadest suitsu. Ventilatsiooniseadmete vahel põlesid vanad filtrid ja elektrijuhtmed. Põleng kustutati ning ruumid ventileeriti, teatas Päästeamet täna.
Kustutustööde käigus said kaks päästjat kergelt vigastada. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.
Aadressil Valdeku 109 tegutseb mitu metalliga seotud firmat: Outokumpu Baltic OÜ, Assi AS, Auto Metall Varahaldus OÜ, Auto Metall EST AS ja Laig Estonia OÜ.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.11.25, 17:41
Koondplaneerimine tootmises parandab tarnetäpsust
Tänapäevane tootmisprotsesside planeerimine nõuab tõhusust – täpsust ja kiirust, mida ei ole võimalik saavutada ilma operatiivsete reaalaja andmeteta. See teema tõusis teravalt esile Covidi ajal, kui tarneahelad olid tugevalt häiritud, ning on jätkuvalt väga oluline, sest rahvusvaheline ärikeskkond on endiselt volatiilne.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele