Kaks kuud tagasi uue maksa saanud Apple`i
juht Steve Jobs loodab juba sel kuul uuesti tööpostile asuda, kirjutab Wall
Street Journal.
Jobsi töölenaasmine oli varem planeeritud just juuni teise poolde, kuid esialgu tegutseb korporatsiooni tippjuht siiski nö poole koormusega, et esialgu veel nõrgavõitu tervist mitte liigselt ärritada.
Steve Jobs taandus Apple`i juhtimise juurest umbes pool aastat tagasi. Toona põhjendas ta ajutist lahkumist sellega, et tal ravitakse hormonaalset tasakaalutust. Kehakaalu oli miljardär kaotanud juba kogu 2008. aasta jooksul.
Seotud lood
Olgu tegu väikese laoruumiga või suure logistikakeskusega – sobiva riiuli leiab igasse keskkonda. Õige valiku tegemisel tuleb arvestada mitmete teguritega, näiteks hoiustatavate esemete kaalu ja ruumi eripäradega. Siin on mõned praktilised soovitused, mis aitavad sobiva riiuli leida.