• 11.06.09, 22:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kadarbiku talu toob turule naturaalse energiajoogi

Naturaalsete mahlade tootja Kadarbiku Köögivili OÜ tuleb turule uudse naturaalse energiajoogiga ELEMENT, teatas ettevõtte müügidirektor Evi Napp.
ELEMENT energiajook on loodud viinamarjamahla baasil, lisatud on värskendava maitsega tsitruselisi – sidrunimahla, greibimahla, apelsinimahla, laimimahla. Oma nüansi annavad Eestis veel vähe tuntud acerola-kirsi mahl ja acai-mahl. Lisaks mahladele on joogile lisatud kofeiini (32 mg/100 ml) ning guaraanat, mis on mõlemad hästi tuntud koostisosad energiajookides.
Joogid on säilitusaineteta, karboniseerimata ja madala kalorsusega, kuna sisaldavad ainult looduslikult esinevaid suhkruid. Müügile tulebl kaks energiajoogi nimetust – Citrus-Exotic Lotus Blossom ja Pink Grapefruit.
ELEMENT energiajook on pakendatud 0,33l TetraTop pakendisse ning hakkab paiknema külmlettides. Poodidesse jõuab jook järgmisel nädalal, müügihind peaks jääma alla 20 krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 10:53
Eesti insenerid viivad tööstus- ja tootmisettevõtete automatiseerimise uuele tasemele
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele