• 13.05.09, 15:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lätis võib gaasi hind langeda 16-32%

Läti Gaasi andmetel võib gaasi hind langeda varem prognoositust rohkem, kirjutas rus.db.lv.
Ettevõte lisas, et prognoosid omavad vaid informatiivset tähendust ja reaalset hinda korrigeerivad ka valuutakursid ning nafta hind.
Läti Gaas andis samas lootust, et kodutarbijad saavad alates 1. juulist toidu tegemiseks ja veeboilerite soojendamiseks kasutatavat gaasi 16% odavamalt osta. Need, kes kasutavad gaasi kütteks, võivad arvestada 25%lise hinnalangusega.
Tööstuslikele tarbijatele langeb gaasi hind aprillist augustini 25-32%.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 15:15
Eesti tööstuses on puudu kuldsetest kätest, mis tulevad üha enam appi piiri tagant
Eesti tööstus seisab silmitsi paradoksiga – tööd ja tellimusi justkui jagub, kuid inimesi, kes need ära teeksid, mitte. Eriti terav on puudus kvalifitseeritud oskustöölistest nagu keevitajad ja CNC-pingi operaatorid, kelle leidmine kohalikult tööturult on muutunud pea võimatuks. “Spetsialistide puudus on jätkuvalt kõrge – uusi inimesi ei tule piisavalt peale ja samal ajal liigub kogenud tööjõud pensionile,” selgitab olukorda Hansavesti asutaja Janek Sirg.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele