• 30.04.09, 17:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Paet kohtus Omaani suurima gaasiettevõtte asejuhiga

Välisminister Urmas Paet arutas täna Masqatis Omaani suurima gaasiettevõtte Oman Oil Company asejuhi Mulham Al-Jarfiga koostöövõimalusi energiavaldkonnas.
Välisministri sõnul soovib Eesti leida uusi võimalusi energiajulgeoleku suurendamiseks ning energiatarnete mitmekesistamiseks. "Eelmisel nädalal arutas Eesti valitsus energiajulgeoleku suurendamist ja selle raames ka võimaliku vedelgaasi terminali rajamist Eestisse. Näeme gaasitarnete mitmekesistamise peamise võimalusena vedeldatud maagaasi," sõnas Paet. "Arvestades Omaani suurt kogemust ja rolli vedeldatud maagaasi tootmisel, oleks see kindlasti huvipakkuv koostöövaldkond," lisas ta.
Omaanis alustati vedeldatud maagaasi tootmist 1980. aastatel. Oman Oil Company on Omaani riigile kuuluv suurim maagaasiga tegelev ettevõte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 17:21
Turg kogub hoogu: miks just nüüd on mõistlik ehitada?
Viimased paar aastat on ehitushinnad püsinud küll stabiilsed, kuid paraku on surve hinnakasvuks taas tugev. See tähendab, et praegu võib olla viimane tõeliselt soodne aeg oma ehitusplaanid teoks teha – enne kui turg hinnad taas liikuma paneb.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele