Tänahommikune põleng Valga lihakombinaadi tehnilistes ruumides suuremat kahju ei tekitanud, kinnitas Atria Eesti juhataja Kaido Kaare.
„Mõned elektrikaablid on saanud kahjustada ja osa seinu on tahmunud,“ loetles Kaare põlengu tekitatud kahjusid. „Seadmed ja inimesed kahjustada ei saanud.“
Kaare andmeil avastati tuli kastide pesemise ruumis kelle viie paiku öösel. „Tuli kustutati kiiresti,“ ütles Kaare ja lisas, et hetkel uurivad spetsialistid, mis võis tulekahju põhjustada. Samuti tuulutatakse praegu ruume, kus põleng oli.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele