Venemaa naftapuurimiskompanii Sibirskaja
Servisnaja Kompania ei lunastanud 13,75 protsendilise intressiga võlakirju,
kirjutab uudisteagentuur Bloomberg.
Kolme tundmatuks soovida jäänud investori kinnitusel ei õnnestunud neil realiseerida müügioptsiooni, mille tähtaeg oli 3. aprill. Tegemist on esimese Vene ettevõttega, mis ei suuda sel aastal täita oma välisvõlakohustusi, kinnitab agentuur. Võlakirjade emissiooni suurus oli 100 miljonit dollarit.
Ettevõtet kõneisikud pole uudisteagentuuri telefonikõnedele ega elektronkirjadele vastanud. Ettevõtte klientide hulka kuulub teiste hulgas ka Rosneft.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.