• 02.04.09, 19:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tere: meie 3miljoniline maksuvõlg on tühine suurus

AS Tere juht Ülo Kivine ütles Äripäevale, et ettevõtte maksuvõlg on üleval olnud vaid mõned päevad ega kujuta endast mingit katastroofi.
"Oleks viisakas, kui te meie kommentaari ära ootaksite, enne kui midagi avaldate," kurjustas Kivine. "Maksuvõlg on vaid mõni päev üleval ja see pole midagi traagilist," lisas ta.
Kivine ütles, et tal pole aega võlaga seonduvat pikemalt kommenteerida.
Tere ASi juhatuse liikme Taavi Tootsi sõnul on piimatööstus makse võlgu vaid 12 päeva. "Ma ise ei näe 12 päevases maksuvõlas väga suurt uudist," märkis finantsjuht.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 02.04.09, 13:59
Tere maksuvõlg ületab 3 miljonit krooni
Eesti suurima piimatööstuse ASi Tere maksuvõlg ulatub ligi 3,4 miljoni kroonini, ettevõte on võlgu ka käibemaksu.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 11:04
Kui vananenud või puuduv ERP muutub piduriks: 3 kõige tähtsamat küsimust enne uuendust
Paljude äride jaoks on viimaste aastate majandusseis tähendanud kulude kärpimist ja pannud nad äraootavasse seisu – arenguks vajalikke samme koos kaasnevate investeeringutega ei tehta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele