Põhja-Euroopa suurim metallpindade hooldaja
ja korrosioonitõrjuja FSP Finnish Steel Painting laiendab veel sel kuul oma
tegevust Saue tehases, kirjutab Kauppalehti.
1964. aastal loodud ettevõtte Eestis laienemise eesmärgiks on olla lähemal siin tegutsevatele Soome metallifirmadele ja tugevdada turupositsiooni. Ettevõte tahab oma käivet Eestis lähiaastatel neljakordistada.
Laienemist Eestis kiirendab peatselt algav senisest tihedam koostöö Stera Mechanicsiga Saue tehases. FSP hoolitseb seal Stera Mechanicsi elektromootorite ja tuulegeneraatorite puhastamise ja värvimise eest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: aripaev.ee
Seotud lood
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.