• 17.03.09, 21:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nafta hind pea nelja kuu kõrgeim

Nafta hind kerkis täna New Yorgi kaubabörsil pea neli protsenti 49,16 dollarini barrel ehk kõrgeima tasemeni alates möödunud aasta 1. detsembrist.
Londonis kerkis Brenti toornafta hind 1,93 dollari võrra 48,39 dollarini barrel.
„Täna oli turul peamiselt kaks tegurit, mis hinda mõjutasid,“ lausus uudisteagentuurile Reuters investeerimisfirma Tradition Energy turuanalüüsi üksuse juht Addison Armstrong. Üks oli optsioonide tähtaja lõppemine ning teiseks mõjus USA aktsiaturgude tõus.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 11:58
Eestis luuakse Euroopa tipptasemele vastavat raudtee liiklusjuhtimissüsteemi
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele