Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
BÖRS: Nafta hind 47 dollari kandis
Nafta hind tõusis New Yorgis selle aasta
kõrgemale tasemele, ületades isegi 47 dollari taseme (48,83 dollarit tänane
tipp). Viimati kaubeldi musta kullaga sendid allpool 47 dollarit.
Nafta hind tõusis, kuna investorid arvestavad edasiste võimalike OPECi naftatoodangu kärbetega.
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.