• 12.02.09, 08:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kilgil endiselt huvi raskustes Nasva Pagari vastu

Raskustes oleva Nasva Pagari ostmise plaani pole suurärimees Rein Kilk maha matnud, kuid ootab majanduses paremaid aegu.
«Huvi on jätkuvalt olemas, kuid tegeleme asjaga,» lausus Eesti ühe suurema toiduainetekontserni omanik Rein Kilk ajalehele Meie Maa.
Kilgile kuuluva AS Pere kontserni kuulub kolm toidutööstuse tütarettevõtet - AS Pere Leib Tootmine, Werol Tehased AS ja AS Lihameister.
Pagari- ja kondiitritooteid valmistab tütarettevõte AS Pere Leib Tootmine, millel on tehased nii Tartus kui ka Pärnus. Lihatooteid valmistab tütarettevõte AS Lihameister, mis asub Tartumaal. Jõgevamaal Painkülas tegutsev Werol Tehased AS valmistab rapsist toiduõli.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.05.26, 09:41
Kaasaegne tootmisliin ei tähenda enam ainult roboteid, vaid andmetega juhitud terviksüsteemi
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele