Neste tõstis täna oma tanklates bensiini
hinda 30-50 sendi võrra, põhjendades seda kütuse sisseostuhinna kerkimisega.
Enimmüüdav bensiin 95 kallines 50 senti ja maksab Nestes nüüd 12.30 liiter, beniini 98 liitri hind on 12.80 ja see tõusis 30 senti. Diislikütuse hind jäi samaks ehk tasemele 13.30 krooni liiter, kirjutas Postimees.
Neste peadirektor Indrek Kaju ei soovinud hinnatõusu pikemalt kommenteerida, mainides põhjusena vaid sisseostuhindade tõusu.
Viimati tõstis Neste kütusehindu 6. jaanuaril, olles enne seda 2. jaanuaril neid langetanud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.