• 05.12.08, 08:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Werol plaanib toiduõli tootmist kahekordistada

Rein Kilgile ja Neeme Raigile kuuluv Werol Tehased ostab uued õlipressid ja kahekordistab oma toiduõlitoodangut, ettevõtte käive peaks sellega ületama miljardi krooni piiri ning lisaks ehitab ettevõte raudteeharu.
«Praegu on moodsamad ja märksa ökonoomsemad pressid. Need praegused pressid ei vasta Eestis kasvanud rapsisaagile – siin kasvatatakse kaks korda rohkem rapsi kui meil võimsust,» lausus Kilk Pärnu Postimehele.
Tema sõnul ületab rapsiõli nõudlus pakkumist. «Suudame hädavaevu olemasolevaid tellimusi täita,» lisas ta ning tõdes, et tegelikult tahaks rohkem lepinguid sõlmida.
Õlipressid lähevad maksma üle 60 miljoni krooni, sellele lisaks investeerib ettevõte uue, tehaseni ulatuva kahekilomeetrise ja üle 30 miljoni krooni maksva raudteeharu ehitusse.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 08.06.09, 14:26
Rein Kilgi Werol tahab vallutada lähiriigid
Toiduõlitootja AS Werol Tehased loodab aasta lõpuks suurendada oluliselt oma müüki Lätis, Leedus ja Soomes, ütles ettevõtte suuromanik Rein Kilk.
  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 11:58
Eestis luuakse Euroopa tipptasemele vastavat raudtee liiklusjuhtimissüsteemi
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele