• 14.11.08, 20:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Majandusministeerium sillutab teed meretuuleparkidele

Majandusministeeriumi teatel läks kooskõlastusringile seaduseelnõu, mis võimaldab ettevõtetel ehitada tuuleelektrijaamu avamerre ja avalikele veekogudele.
Regulatsiooni puudumine on seni olnud nende ehitistega seotud majandusvaldkondade arengu takistuseks, leidis majandus- ja kommunikatsiooniministeerium lisas, et kavandatavad seadusmuudatused aitavad parandada Eesti majanduse investeerimiskliimat, võimaldades suurte ehitusprojektide käivitumist sadamates ja merel.
Pärast eelnõu kooskõlastamist või märkuste tegemist 10 tööpäeva jooksul saadab ministeerium seadustepaketi muudatused valitsuse istungile, misjärel arutab eelnõud riigikogu.
Muudatused jõustuvad koos sadamaseaduse eelnõuga tuleva aasta 1. jaanuaril.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 15.02.09, 10:30
Lääne-Eestisse ehitatakse neli tuuleparki?
Nelja maakonna maavanemad sõlmisid Saaremaal kokkuleppe, et hakkavad üheskoos tegelema taastuvenergia planeerimisega, esmakorras võetakse käsile merre rajatavate suurte tuuleparkide küsimus, kirjutab Lääne Elu.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.26, 09:44
Juhtimisoskus mõjutab kasumit rohkem, kui esmapilgul paistab
Organisatsioonikultuur ei ole loosung ega abstraktne mõiste, vaid igapäevaste valikute ja käitumiste kogum, mille mõju jõuab lõpuks ka ettevõtte tulemustesse. Tripodi tegevjuhi ja partneri Maria Veltmanni sõnul on seos juhtimise kvaliteedi ja kasumlikkuse vahel selge, isegi kui seda ei ole alati lihtne otseselt mõõta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele