Välismeedia andmetel sõlmisid Porsche
Design Group ning jahiehitaja Falcon turundus- ja disainialase koostööleppe
luksusjahtide tootmiseks.
Eksklusiivselt Falconi jaoks võib Porsche disainida nii katamaraane kui megajahte. Esimeseks koostööprojektiks saab 40-meetrine mootoriga katamaraan, millele Porsche kujundab nii välimuse ja struktuuri kui sisemuse.
Eelmisel aastal oli Miami paadimessil juba väljas esimene Porsche disainitud 8,5-meetrine ja 525-jõuline kiirpaat, mille tippkiiruseks 130 kilomeetrit tunnis. Klaaskiust kerega sõiduvahendi hind küündis üle 3 miljoni krooni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.